MATA CZARNY VELVET

Pianka High Resiliense – 129 zł
To pianka wysoko elastyczna, ma zwiększoną sprężystość i wytrzymałość dzięki temu, że zbudowana
jest z milionów pęcherzyków co zapewnia idealne dopasowanie maty do ciała a jednocześnie nie ma mowy o odkształcaniu. Pianka ta jest lekka a jej żywotność jest bardzo długa.
Jako producenci dajemy na nią 5 lat gwarancji.

Pianka lateksowa – 249 zł
To wersja ekologiczna. Materiał z jakiego jest wykonana zapobiega namnażaniu się roztoczy i bakterii dzięki swojej kanalikowej strukturze umożliwiającej wewnętrzną cyrkulację powietrza oraz odpowiednią wentylację. Jej niewątpliwym atutem jest jej naturalność. .
Na piankę lateksową dajemy 10 lat gwarancji.

Pianka classic – 99 zł
Najlepsza wśród pianek poliuretanowych, jest twardsza (twardość T35) i ma lepsze zastosowanie dla osób, które głównie praktykują jogę.
Jest to ukłon w stronę tych klientów dla których komfort, jakość i higiena są niesamowicie istotne, aczkolwiek chcą wydać nieco mniej pieniędzy. Pianka tak jak dwie poprzednie ma 2 cm grubości a co za tym idzie będzie rewelacyjnie amortyzować oraz poprawiać komfort ćwiczeń.

Podsumowując:
Maty Lamujer zostały stworzone by podczas treningu czuć się komfortowo oraz bezpiecznie.

Zapewniamy:

Bezpieczeństwo – z dwóch powodów.
Po pierwsze Mata jest antypoślizgowa, więc możesz ćwiczyć mając pewność, że nic się nie przesunie oraz nie zwinie.
Po drugie z powodu grubości i właściwości amortyzujących pianki co zapewnia bezpieczeństwo kręgosłupa i brak uczucia dyskomfortu.
Higienę – Pokrowce są wymienne oraz nadają się do prania co sprawi, że swoją matę możesz utrzymać w odpowiedniej czystości.
Walory estetyczne – W swoim asortymencie mamy do zaoferowania kilkanaście różnych wzorów pokrowców. Masz gwarancję tego, że Twoja mata Ci się nie znudzi, a dodatkowo możesz mieć kilka pokrowców na zmianę – W zależności od nastroju
Dodatkowo:
– podczas stretchingu czy ćwiczeń w klęku nie bolą kolana , nie uderzamy kolanami o podłogę , co chroni przed kontuzjami.
– dłonie idealnie przylegają do maty , nie ślizgają się podczas ćwiczeń.
– przy wykonywaniu „brzuszków” odcinek lędźwiowy bardzo dobrze przylega do maty , nie ma uczucia bólu w tym odcinku kręgosłupa.
– mata jest łatwa do przechowywania dzięki paseczkowi na zatrzaski.
– jest idealna do ćwiczeń w domu , na siłowni, a nawet na świeżym powietrzu.
– dzięki unikalnym wzorom mogą ćwiczyć na niej zarówno kobiety jak i mężczyźni.