O NAS

Nasz pomysł powstał z pasji

Nasze Maty powstały z połączenia pasji do sportu oraz potrzeby komfortu.
Nasza firma jest pierwszym polskim producentem stosującym innowacyjną technologię, która zapewnia nieporównywalne uczucie komfortu oraz umożliwia utrzymanie maty w czystości.
Nasze maty składają się z dwóch części i to je wyróżnia na tle pozostałych. Z zewnątrz mamy piękne kolorowe pokrowce, które nadają się do prania i właśnie to daje możliwość utrzymania odpowiedniej higieny. Sam pokrowiec jest wykonany z wysokiej jakości materiału, a co ważne jedna strona jest antypoślizgowa.
Ale mówią, że liczy się wnętrze!
Dlatego wnętrze maty jest wykonane z innowacyjnej pianki, która zaskakuje zarówno trwałością jak i odpowiednią twardością.

Ile razy w trakcie ćwiczeń bolały Cię kolana i łokcie? My mówimy temu stanowcze NIE!
Mamy dla Ciebie trzy rodzaje pianek i możliwość wyboru ale ZAPEWNIAMY, ze każda z nich da Ci uuczcie komfortu właśnie dzięki grubości pianki!

To Ty wybierasz!

OPINIA FIZJOTERAPEUTY
Jako fizjoterapeuta, osoba praktykująca jogę oraz inne formy ćwiczeń chciałabym się podzielić opinią o rewelacyjnym produkcie jakim jest mata firmy LaMujer. Mata gwarantuje amortyzację podczas intensywnej aktywności. Zapewnia ochronę dla nadgarstków, kręgosłupa oraz stawów kolanowych. Doskonale sprawdza się podczas ćwiczeń wykonywanych w podporach. Podczas statycznych pozycji nie czujemy dyskomfortu.
Dzięki odpowiedniej grubości nie jesteśmy narażeni na bolesny ucisk ze strony podłoża, a jednocześnie nie jesteśmy pozbawieni stabilizacji. Mata posiada właściwości antypoślizgowe, zarówno między matą a podłogą jak i matą a ciałem. Jesteśmy dzięki temu zabezpieczeni przed kontuzją. Jest lekka co ułatwia transport zwłaszcza a osobom z problemami z kręgosłupem.
Jako osoba ćwicząca, a przede wszystkim fizjoterapeuta SERDECZNIE POLECAM.
Podsumowując
Maty Lamujer zostały stworzone by podczas treningu czuć się komfortowo oraz bezpiecznie.
Zapewniamy:

Bezpieczeństwo – z dwóch powodów.
Po pierwsze Mata jest antypoślizgowa, więc możesz ćwiczyć mając pewność, że nic się nie przesunie oraz nie zwinie.
Po drugie z powodu grubości i właściwości amortyzujących pianki co zapewnia bezpieczeństwo kręgosłupa i brak uczucia dyskomfortu.
Higienę – Pokrowce są wymienne oraz nadają się do prania co sprawi, że swoją matę możesz utrzymać w odpowiedniej czystości.
Walory estetyczne – W swoim asortymencie mamy do zaoferowania kilkanaście różnych wzorów pokrowców. Masz gwarancję tego, że Twoja mata Ci się nie znudzi, a dodatkowo możesz mieć kilka pokrowców na zmianę – W zależności od nastroju
Dodatkowo:
– podczas stretchingu czy ćwiczeń w klęku nie bolą kolana , nie uderzamy kolanami o podłogę , co chroni przed kontuzjami.
– dłonie idealnie przylegają do maty , nie ślizgają się podczas ćwiczeń.
– przy wykonywaniu „brzuszków” odcinek lędźwiowy bardzo dobrze przylega do maty , nie ma uczucia bólu w tym odcinku kręgosłupa.
– mata jest łatwa do przechowywania dzięki paseczkowi na zatrzaski.
– jest idealna do ćwiczeń w domu , na siłowni, a nawet na świeżym powietrzu.
– dzięki unikalnym wzorom mogą ćwiczyć na niej zarówno kobiety jak i mężczyźni.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami